27.05.2018 - meniny má Iveta

  • Z dôvodu organizačných zmien nie je od 1. mája 2018 možné platiť za e-shop objednávky v hotovosti do odvolania. Tieto objednávky nebudú spracované.
  • Prosím využite "Platba kartou vopred (VISA, MasterCard)", platba prevodom z účtu vopred a "ePlatby VÚB" , ktoré fungujú bezproblémovo.

Zastávky v čase, zastávky v priestore

Počet hlasov (0)

Luby, Štefan - Lubyová, Martina

ISBN: 978-80-224-1572-9

Vydavateľstvo: VEDA
Rok vydania: 2017
Počet strán: 238
Väzba: Tvrdá
Formát: 165x240mm
Hmotnosť: 660 g
Dostupnosť: Na sklade
E-shop cena s DPH: 12,00
Bežná cena s DPH: 15,00 €

Kniha voľne nadväzuje na predošlé tituly vydané vo VEDE ako Legendy a inšpirácie, Posedenie pod tisícročným ružovým krom.
Prvá časť, Zastávky v čase je venovaná významným osobnostiam, ktoré sa tentoraz nevyberajú iba z okruhu vedcov, ale pokrývajú širšie spektrum. Patria k nim hudobník Peter Michalica, kolektív Divadla Andreja Bagara v Nitre a jeho bývalý riaditeľ Ján Greššo, Mária Vaškovičová a laureáti ocenenia Krištáľové krídlo, Ambrose Bierce, Ján Breza a slovenská urologická škola, ako aj Ivan Chodák, Štefan Schwarz, Branislav Peťko, Igor Túnyi, Oľga Pecháňová, Milan Ružek a Daniela Ostatníková.
Druhú časť - Zastávky v priestore - tvoria reportáže z ciest na vedecké konferencie alebo projektové mítingy v metropolách ako Mníchov, Oslo, Thesaloniki/Solún alebo Goetheho Frankfurt nad Mohanom.

K tomuto titulu nie je recenzia.


Náš eshop používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte.
Viac informácií