23.04.2024 - meniny má Vojtech

Ako zaplatíte za tovar, ktorý si u nás objednáte?

Najskôr sa prihláste alebo zaregistrujte (v pravom hornom rohu),
pri registrácii nezabudnite zvoliť fyzickú alebo právnickú osobu (aj v prípade štátnej inštitúcie, telefonické objednávky neprijímame).

Nakupovanie cez náš Eshop je veľmi pohodlné.
Za objednaný tovar môžete zaplatiť spôsobom, ktorý si u nás vyberiete. Tu nájdete prehľad možností platby pri nákupe cez náš Eshop:
  • vkladom na účet (bankovým prevodom)
V maile o prijatí objednávky Vám pošleme číslo bankového účtu VEDY, vydavateľstva SAV, a podrobné informácie o objednávke, vrátane čísla objednávky. Na základe týchto informácií môžete uhradiť objednávku bankovým prevodom v pobočke Vami vybranej banky. Vhodné pre štátne inštitúcie, zašleme Vám aj predfaktúru.
  • platobnou kartou ( VISA, MasterCard)
Platba kreditnými a debetnými platobnými kartami VISA, MasterCard. Je to najrozšírenejší spôsob platby a je vhodný aj pre zákazníkov zo zahraničia. Výhodou je, že týmto spôsobom môžete platiť bez ohľadu na to, ktorá banka a v ktorej krajine Vám uvedenú platobnú kartu vydala. Funguje to podobne ako internet banking, avšak namiesto čísla Vášho bankového účtu zadávate údaje o Vašej platobnej karte. Zadávanie týchto informácií prebieha na zabezpečenej web stránke VÚB banky, s ktorou VEDA, vydavateľstvo SAV, zmluvne spolupracuje. My sa k žiadnym údajom o Vašej karte nedostaneme.
Nie je možné platiť kartou na mieste výdaja kníh!
  • internet banking
Internet banking (služby elektronického bankovníctva on-line, vrátane úhrad cez internet) je momentálne najpohodlnejší spôsob platby. Je veľmi rýchly, nemusíte manipulovať s hotovosťou. Na využívanie internet bankingu Vám stačí: (1) mať zriadený účet v niektorej z bánk a (2) mať k účtu zriadenú službu internet banking. Mnoho bánk ponúka túto službu zadarmo. Po jej zriadení by ste od banky mali dostať prihlasovacie meno, heslo a prípadne tzv. GRID kartu (záleží to od konkrétnej banky).

Poznámka k elektronickým platbám: V žiadnom prípade sa nedostaneme k Vašim prihlasovacím údajom k Vášmu bankovému účtu či údajom o Vašej platobnej karte, tie vypĺňate vždy až na zabezpečenej web stránke príslušnej banky.
  • ePlatby VÚB
Platba internet bankingom VÚB banky. Ak ste klientom VÚB banky a zvolíte si túto formu úhrady, po vytvorení objednávky budete presmerovaný priamo na web stránku VÚB banky, kde sa prihlásite a potvrdíte Vašu platbu. (Viac informácií o službe ePlatby VÚB)

Náš eshop používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte.
Viac informácií