29.05.2022 - meniny má Vilma

  • Naše Kníhkupectvo VEDY na Štefánikovej 3 v Bratislave je opäť otvorené Pondelok až Piatok v rovnakom čase od 10:00 do 18:00 h

AUTOIMUNITA a autoimunitné choroby

Počet hlasov (0)

Buc,Milan

ISBN: 978-80-224-0867-0

Vydavateľstvo: VEDA
Rok vydania: 2005
Počet strán: 491
Väzba: Mäkká
Formát: 170x240mm
Hmotnosť: 820 g
Dostupnosť: Na sklade
E-shop cena s DPH: 11,28
Bežná cena s DPH: 15,04 €

Imunológia patrí v súčasnosti spolu s molekulárnou biológiou a genetikou medzi najdynamickejšie sa rozvíjajúce sa vedné disciplíny.
Cieľom predkladanej knihy je opísať súčasný stav poznatkov o procesoch autoimunity a poukázať na imunopatogenetické mechanizmy tých chorôb, pri ktorých sa podieľajú na ich vzniku a rozvoji.
Publikácia je určená predovšetkým lekárom jednotlivých medicínskych odborov, pri ich snahe pochopiť zložité procesy etiopatogenézy chorôb, ktoré musia pri starostlivosti o svojich pacientov poznať, aby ich vedeli cielene terapeuticky ovplyvniť, vysokoškolsky vzdelaným pracovníkom nemedicínskych odborov ako pomoc pri ich svojej vedecko-výskumnej či laboratórno-diagnostickej praxi a poslucháčom lekárskych, farmaceutických a iných fakúlt, či už pri príprave na skúšku zo samotnej imunológie alebo na doplnenie si celkového obrazu o danej chorobe pri štúdiu iných predmetov.

Odborní recenzenti publikácie:

Prof. MUDr. Terezie Fučíková, DrSc.
Prof. MUDr. Jindřich Lokaj, DrSc.
Prof. MUDr. Jozef Rovenský, DrSc.


Náš eshop používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte.
Viac informácií