19.05.2024 - meniny má Gertrúda

ŠTATISTICKÁ ROČENKA SR 2018 /STATISTICAL YEARBOOK of the SR

Počet hlasov (0)

Štatistický úrad SR

ISBN: 978-80-224-1700-6

Vydavateľstvo: VEDA
Rok vydania: 2018
Počet strán: 672
Väzba: Tvrdá
Formát: 170x240mm
Hmotnosť: 1150 g
Dostupnosť: Na sklade
E-shop cena s DPH: 45,00
Bežná cena s DPH: 60,00 €

Dvadsiate ôsme vydanie Štatistickej ročenky Slovenskej republiky.Tento produkt prezentuje oficiálnu štatistiku a je dôležitým zdrojom súhrnných demografických, sociálnych a ekonomických informácií o Slovensku.
Štatistické informácie sú aj tento rok tematicky rozčlenené do 31 kapitol podľa tematických okruhov. V každej kapitole sú metodické vysvetlivky, definície ukazovateľov a zdroje údajov. Grafická prezentácia údajov v záverečnej časti publikácie vám ponúka bližší pohľad na vývoj vybraných ukazovateľov. Snahou štatistického úradu SR je zachovať formu a štruktúru publikácie z predchádzajúcich ročníkov a priniesť informácie aktuálne, zaujímavé, ale aj nové. Doplnené sú vybrané ukazovatele z jednorázového výberového zisťovania na trhu práce o podnikaní a najaktuálnejšie výsledky zo Štrukturálneho zisťovania fariem 2016. Kapitolu Medzinárodné prehľady sme obohatili o ukazovatele rodovej rovnosti v členení podľa hlavných domén.
Štatistická ročenka SR je dostupná v tlačenej verzii, súčasťou publikácie je CD-ROM.
Rozsah 672 strán + 16 strán farebnej prílohy.

K tomuto titulu nie je recenzia.


Náš eshop používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte.
Viac informácií