28.11.2023 - todays name day is Henrieta

ŠTATISTICKÁ ROČENKA SR 2018 /STATISTICAL YEARBOOK of the SR

Number of votes (0)

Štatistický úrad SR

ISBN: 978-80-224-1700-6

Publisher: VEDA
Year of publishing: 2018
Number of pages: 672
Binding: Hard
Format: 170x240mm
Weight: 1150 g
Availability: Stocked
E-shop price plus VAT: 45,00
Regular price plus VAT: 60,00 €

Dvadsiate ôsme vydanie Štatistickej ročenky Slovenskej republiky.Tento produkt prezentuje oficiálnu štatistiku a je dôležitým zdrojom súhrnných demografických, sociálnych a ekonomických informácií o Slovensku.
Štatistické informácie sú aj tento rok tematicky rozčlenené do 31 kapitol podľa tematických okruhov. V každej kapitole sú metodické vysvetlivky, definície ukazovateľov a zdroje údajov. Grafická prezentácia údajov v záverečnej časti publikácie vám ponúka bližší pohľad na vývoj vybraných ukazovateľov. Snahou štatistického úradu SR je zachovať formu a štruktúru publikácie z predchádzajúcich ročníkov a priniesť informácie aktuálne, zaujímavé, ale aj nové. Doplnené sú vybrané ukazovatele z jednorázového výberového zisťovania na trhu práce o podnikaní a najaktuálnejšie výsledky zo Štrukturálneho zisťovania fariem 2016. Kapitolu Medzinárodné prehľady sme obohatili o ukazovatele rodovej rovnosti v členení podľa hlavných domén.
Štatistická ročenka SR je dostupná v tlačenej verzii, súčasťou publikácie je CD-ROM.
Rozsah 672 strán + 16 strán farebnej prílohy.

No review for this title.


Náš eshop používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte.